DJ zapewni muzykę i oprawę wesela

Zawsze jednym z głównych punktów podczas organizacji wesela jest wybór muzyki. Dokładniej mówiąc i uściślając – wybór specjalisty, muzyka, który ją zapewni na najwyższym poziomie, i który będzie umiał porwać ludzi do zabawy. Dobry zespół, a tym bardziej wzięty DJ na wesele mają zazwyczaj zajęte terminy na minimum rok do przodu, więc wyborem odpowiedniej osoby powinniśmy się zająć właściwie zaraz po rezerwacji sali.

Ustalić wszystko i podpisać umowę na obsługę wesela

Doprowadźmy do jak najszybszego podpisania umowy, ponieważ tylko ona da nam gwarancję usługi. Umawianie się ustne czy mailowe może być niewystarczające, i możemy tuż przed weselem stanąć przed problemem braku oprawy muzycznej. Zabierzmy się więc za zorientowanie w możliwościach muzyka, dostępności terminu czy cenie. Jeśli wszystko będzie nam pasować, to ustalmy wstępny plan obsługi naszego wesela, spiszmy wszystko i podpiszmy.

DJ na wesele rozwiązaniem, które interesuje dużo osób

Ostatnio DJ na wesele jest nawet bardziej popularnym wyborem niż zespół. Szczególnie w mieście takim jak Kraków, gdzie młodzi uwielbiają zabawy weselne pod batutą DJ-a. Zatrudnienie jednej, maksymalnie dwóch osób – w przypadku gdy DJ weselny współpracuje jeszcze z wodzirejem, wiąże się zazwyczaj też z oszczędnością w porównaniu z zatrudnieniem zespołu liczącego na przykład pięciu członków. Tańsze będzie również opłacenie „talerzyka” dla niego czy ewentualnego noclegu, jeśli to też wchodzi w skład naszej umowy.
Zobacz ofertę: DJ na Wesele Kraków Exclusive Djs Dominik Szymoniak

Zalety zatrudnienia DJ-a na przyjęciu weselnym

Nowoczesny sprzęt grający i nagłaśniający sprawia, że doświadczony DJ potrafi wyczarować niesamowite efekty dźwiękowe. Szerszy będzie też jego repertuar – to on dostosuje się z nim do upodobań naszych i naszych gości. DJ wodzirej dodatkowo poprowadzi weselną zabawę. Zanim podpiszemy umowę dowiedzmy się, co ma nam do zaoferowania. Jeśli zabawy w których się specjalizuje nie odpowiadają nam, lepiej wybrać inną osobę niż zmuszać którąś ze stron do ustępstw. Warto jednak zaproponować prowadzącemu własne pomysły, być może podpatrzone na innych weselach. Niektóre z nich mogą nie wymagać dodatkowego sprzętu i zostaną włączone do naszych zabaw weselnych.