Jak zorganizować transport ciała. Dokumenty oraz procedura, niezbędna do przewozu zwłok.

Transport zwłok z zagranicy, jest możliwy, po skompletowaniu wszelakich dokumentów, oraz zorganizowaniu specjalnego środka transportu, który umożliwi tę procedurę. Nasza firma, oferuje Państwu, wysokiej jakości usługę, opartą na wieloletnim doświadczeniu, i zadowoleniu naszych klientów. Specjalnie przygotowane karawany, umożliwiają transport ciała, szczątków oraz prochów, z całego świata, zaś znajomość języków obcych, środków transportu, oraz wiedza na temat wymaganych dokumentów, pozwoli nam, na szybkie sprowadzenie Państwa bliskich, oraz daje pewność, że procedura zostanie przeprowadzona zgodnie z prawem.

Dokumenty niezbędne do transportu zmarłych.

Transport ciała, tak samo jak w przypadku organizacji pogrzebu, wymaga wiedzy, czasu i zaangażowania. W zależności od kraju, w jakim zmarła osoba, rodzina, otrzyma akt zgonu, lub kartę zgonu, która uznawana jest za najważniejszy dokument, bez którego nie jest możliwe, zorganizowanie transportu lub pochówku. Kolejnym, istotnym dokumentem, jest pozwolenie na wydanie zwłok, które wydaje inspektor sanitarny. Na podstawie zgromadzonych informacji, podejmuje on decyzję, czy transport ciała czy prochów, nie będzie stanowił zagrożenia epidemiologicznego dla kraju. Z owymi dokumentami, przełożonymi na język urzędowy danego kraju, należy zgłosić się do konsula, który pomoże w organizacji transportu. Sposób ten, jest pomocny dla osób, które nie znają języka, oraz nie są w stanie zlokalizować, oraz skontaktować się z miejscem, w którym przechowywane jest ciało, szczątki lub prochy zmarłych. Aby jednak uniknąć przedłużania procedury, nasza firma, oferuje Państwu pomóc na każdym etapie, w tym również dostarczeniu niezbędnych dokumentów. Nie musicie się zatem Państwo przejmować, Nasi doświadczeni pracownicy, posiadający upoważnienie, skompletują i dostarczą niezbędne dokumenty, skracając czas transportu ciała. Dysponujemy specjalnymi zaświadczeniami, które umożliwiają nam transport ciała i prochów, dlatego cały proces, przebiega w bezpieczny sposób.
Jak odbywa się transport zwłok z zagranicy?

Oferujemy Państwu trzy rodzaje transportu ciała. Może odbyć się drogą lądową, morską lub powietrzną. W zależności od odległości, terminu i warunków, czas trwania transportu, może być różny, a jego cena może być wyższa. Średni koszt transportu, oferowane przez naszą firmę, to 10000 zł. Cena ta, nie obejmuje kosztów wydania dokumentów, oraz organizacji ceremonii pogrzebowej.

Współpraca z zakładem pogrzebowym.

Aby usprawnić transport, oraz przyspieszyć pochówek osoby zmarłej, współpracujemy z wieloma firmami pogrzebowymi. To właśnie my, przygotowujemy i transportujemy ciało, również do firm pogrzebowych, dlatego tak wiele osób zdecydowało się, na skorzystanie z naszych usług. Nasze wieloletnie doświadczenie, precyzja i współpraca z innymi firmami, ułatwi Państwu przejść przez ten trudny dla Was okres. Do Państwa dyspozycji, jesteśmy całodobowo, przez siedem dni w tygodniu. Zachęcamy do kontaktu telefonicznego, w celu uzyskania wszelakich, niezbędnych do transportu informacji.